Věštění z ruky

  Věštění z ruky, neboli chiromancie, je jedna z nejstarších forem výkladů. Tuto metodu používali jako první cikáni a ještě dnes se u nich tato forma výkladů dědí z generace na generaci. Neexistuje totiž ani jedna dlaň, která je zcela totožná. Na ruce máme každý jiné čáry, ze kterých se dá předpovědět délka života, počet dětí, ale i nemoci a doba, kdy nás postihnou.

  Zajímá vás, kolik budete mít dětí? Děti jsou na rukách ženy vepsány jako „letokruhy“. Najdeme je těsně pod dlaní. Pokud skrčíme ruku (zhruba v oblasti, kam si dáváme náramek), objeví se počet kruhů. Jen dobrá chiromantička z těchto kruhů ale vyčte to, kolik dětí se skutečně narodí a kolik bude například přerušení těhotenství.

  Pokud se chce někdo naučit této prastaré metodě, existují na to školičky – například v Indii, kde po závěrečné zkoušce dostanete i platný certifikát. Musíte ale umět velmi dobře anglicky a být pro věc opravdu zapálení. Existuje i velké množství knih, které vás touto metodou provedou, ovšem nejlepší je získat praxi u někoho, kdo tomu opravdu rozumí. Je dobré poznat i samotnou historii této věštecké metody, a pokud máte kamarádku, které se věštění z ruky daří, určitě si s ní sedněte a popovídejte si společně o tom. Uvidíte, že možná poznáte nepoznané a poodhalíte oponu budoucnosti nejen sobě, ale i ostatním.