HOROSKOP NA LÉTO 2021

Beran

Vztahy budou začátkem července docela příjemné a budete si užívat přízně u opačného pohlaví. Do 6. srpna nebudete vědět odkud kam, protože se kolem vás začne točit mnoho příjemných nápadníků, kvůli kterým budete mít trochu hokej ve vztazích, ale začátek září už pomalu zjistíte na čem jste. Partnera si vyberete nakonec podle hlubokých citů, než kvůli rozumu, ty vám ale zajisté budou silně opětované.

Býk

V zaměstnání se začne zase dařit a dokonce se to odrazí i na výplatě nebo přidání na mzdě. Snahu v zaměstnání ocenní zaměstnavatel i na celkovém přístupu k vám. To se nemusí zalíbit ostatním kolegům, ale nenechte se vytočit z míry a toto místo si držte a střežte i do budoucna, kdy by bylo navíc užitečné začít se více zajímat o školící kurzy a věnovat se dál svému kariérnímu růstu.

Blíženci

Během letních dní se budete chtít více odvázat a zažívat nová dobrodružství, což se ale nebude vaší druhé polovičce tolik zamlouvat a bude jí od přelomu července více ovládat žárlivost. Nakonec přistoupí na vaše kompromisy a vztah mezi vámi se opět ucelí. Pracovní život a vztahy s přátely budou bez problémů a po letních měsících budete načerpáni pozitivními energiemi.

Rak

Toto léto budete zahlcení spoustou energií, chutí cestovat, zkoušet a zažívat nová dobrodružství. Poznáte pár nových lidí, kteří se stanou vašimi přátely na celý život. Ukážou a naučí vás věci, které velmi obohatí váš život a díky kterým naberete nové zkušenosti. Bylo by určitě přínosné rozšířit si nebo zopakovat nějaký cizí jazyk.

Lev

Červen a červenec bude ve vašem životě žhavý jako Slunce, čeká vás více oslav a párty, můžete také více střídat milostné partnery než obvykle, ale začátkem podzimu kvůli většímu návalu v zaměsnání a méně času vychladnete. Dávejte si pozor na přátelské a rodinné vztahy, můžou nastat hádky, za které si budete moct sami.

Panna

Letošní léto bude více pracovní než obvykle, ale na druhou stranu se vám přilepší po finanční stránce. Po zdravotní stránce se budete cítit více unavení a vyčerpaní, tak je dobré nastartovat tělo a mysl detoxem, zvýšit přjem zdravých tekutin a zařadit do svého jídelníčku více zeleniny a stravy s bohatým obsahem vitamínů a minerálů. Na osobní a milostný život prostoru moc nebude, ale nezoufejte, to se na přelomu září opět zlomí.

Váhy

I když nebudete začátkem měsíce června spokojení, nakonec se vám rýsuje docela příjemné období. Milostné vztahy vám začnou od konce června vzkvétat a vy se konečně dozvíte, kdo po vás touží. Kolegové vás přijmou mezi sebe víc než předtím a dokážou být více nápomocní. Šéf vám také přidá na výplatě, tak se toho nebojte a klidně investujte do předmětu, který má vyšší hodnotu, je potřeba si udělat radost sami pro sebe.

Štír

Po materiální a finanční stránce se vám bude dařit velmi dobře a tak můžete investovat například do rekonstrukce svého bytu nebo případně pořídit potomkům něco, co by jim udělalo radost. Po zdravotní stránce mohou nastat komplikace se zažíváním, proto je dobrý nápad nepřehánět to s nezdravými laskominamy a alkoholem, více sportovat a koncem léta  by se už měly vaše problémy zlepšit.

Střelec

Tyto horké měsíce je dobré vybrat si velkou část dovolené a díky ní budete mít konečně čas sami pro sebe a na to strávit dny s rodinou a přátely. Zorganizujete několik nezapomenutelných výletů a váše drahá polovička vás překvapí něčím velmi milým a nečekaným. Může to být materiání dar nebo překvapení ve formě zážitku o kterém již delší dobu sníte. Na cestách si dávejte pozor na hotovost a cennosti, hrozí krádež nevýtanných hostů.

Kozoroh

Začátek června překypíte náladou na to si vše v domácnosti uspořádat a zorganizovat, vyházíte staré nepotřebné harampádí, které vám zabírá místo a s tím přijde i chuť urovnat si některé vztahy a konečně dokončit rozdělané věci, ke kterým jste neměli chuť nebo čas se vracet. Je to nejlepší čas na to využít své ambice a nastartovat léto s čistou, připravenou myslí a domácností.

Vodnář

Během letních večerů nezanedbávejte ošacení a dávejte si pozor na prochladnutí, jelikož vám hrozí větší nastydnutí nebo dokonce letní chřipka. Je také dobré vyhýbat se ledovým vodám. V partnerském životě nastanou hádky, které mohou vést až k rozchodu, tak je na místě nepodléhat tolik negativním emocím a snažit se vše řešit s chladnou hlavou a zbytečně hádky nevyvolávat. Partnerskou krizi zvládnete, ale jen pokud ze vztahu vytěsníte zbytečné obviňování, žárlivost a hádky kvůli maličkostem.

Ryby

Na začátku a uprostřed léta nebudete šetřit financemi, to se ale nakonec odrazí na rozpočtu a můžete se náhle zadlužit. Je dobré mít výdaje pod kontrolou a zbytečně neutrácet. Co se týče partnerského vztahu, toto léto se nebudete cítit začít něco vážného, spíše si více uživat svobody a věnovat se krátkým románkům.