Sváteční chvíle- erotická povídka

Již dva roky provádíme se známými o jednom vánočním svátku skupinové milování při svíčkách. Ale abych nepředbíhala, tak musím nejdříve vysvětlit, jak jsme k tomu dospěli.

   Asi tři roky po sobě jsme šli sami dva už bez dětí, o vánočních svátcích do přírody, kde mě manžel proháněl po kopcích, lukách a podél řek. Manžel pak dostal nápad a přemluvil asi o dva roky staršího kolegu v práci, Václava, aby šel s manželkou Věrou s námi, že se jim to bude určitě líbit. Sraz byl na nádraží, neboť se manžel chtěl před svým kolegou a jeho ženou blýsknout a vybral trasu na deset kilometrů vzdálený vrch.

   Když jsme se pokochali výhledem, tak jsme sešli kopec dolů, kde jsme znaveni zakotvili v malé hospůdce. Dali jsme si na osvěžení grog a tlačenku s cibulí.

   ,,Příští rok jdeme s vámi zase, pokud budete chtít. Můj Vašek je tak trochu pecivál, ale když já řeknu, že se půjde, tak to nikdo nezmění.“ Bylo vidět, že manželův kolega je silně pod pantoflem. A protože na manželčin výrok nijak nereagoval, bylo mi jasné, že mu to tak asi vyhovuje.

   Po příjezdu domů jsem byla sice unavená, ale vypitý alkohol ve mně naakumuloval sexuální touhu, takže jsem svého muže pěkně svedla.

   No a před dvěma roky se to právě stalo. Šli jsme opět na Štěpána s našimi již důvěrnými známými na výlet. Na zpáteční cestě jsme se stavili, jako pokaždé, v jedné hospůdce na kraji města, abychom se trochu občerstvili. Když jsme tak seděli a popíjeli víno, najednou z Vaška vylezlo, že budou mít v lednu s Věrou pětadvacáté výroční svatby a že nás chtějí na oslavu pozvat.

   ,,To musíme trochu oslavit již dneska, ale nezůstaneme zde. Zvu vás do příjemnějšího prostředí k nám.“ Ani se mě nezeptal manžel, co já na to.

   Dorazili jsme k nám, vyndala jsem z lednice pár chlebíčků z včerejšího dne a docela dobře jsme se začali bavit při láhvi whisky. Najednou mě Vašek a můj muž objímali. Dost mě Venca překvapil, když mě zničehonic vzal za moje prsa. Nebránila jsem se a určitě si připadal jako v jiném světě, neboť jeho žena je plochá. Pak mi je vysvobodil z podprsenky a ožužlával mi je dokola. Snažila jsem se mu dostat do poklopce a při tom mu koukla přes rameno a všimla si, jak můj manžel pígluje na zemi již Věrku ostošest. Venca se však ještě nenabažil mými ňadry, proto jsem ho začala svlékat a zároveň stahovat své kalhotky, abych vše urychlila, krásně jsme se milovali.V tom jsem zaslechla svého muže jak říká:

   Začala jsem na manželovi vyzvídat, jak se to mohlo stát, že jsme si vyměnili partnery a že došlo i k samotnému milování. Pak mi ovšem přiznal, že to jednou v práci domluvili s Vaškem a jen čekali na vhodnou příležitost…