Přítelkyně tma

Erotická povídka

   Dlouhé zimní večery v člověku vyvolávají touhy po intimitě černé hodinky. Zapomíná se při nich na pracovní honičku dne, zahlazují se stopy únavy a v duši panuje zvláštní pocit smířlivosti a touhy po klidu.

   Po návratu z práce jsem připravovala kávu. Můj partner Tomáš seděl na kuchyňské židli a pozoroval mne.

   Jak jsem před něj stavěla na stůl šálek kávy, uchopil mne za boky a přitáhl si mne na klín. Bylo to nečekané, ale milé a příjemné. Docela ráda jsem dosedla na jeho kolena a přijala polibek na své rty.

   Byla to taková zvláštní chvíle, jakou může nabídnout pouze podvečerní soumrak. Tomáš mne něžně líbal a potom mi položil ruku na prsa. Mazlivý, jemný a velmi příjemný dotek mne dostal do milostné nálady. Uchopila jsem jej za hlavu, polibek mu vrátila a poddávala se sílícímu vzrušení. Uvítala jsem, když mi rozepl halenku a vklouzl rukou dovnitř. Už dávno se mne takto za šera nedotkl, protože se skoro vždy doma milujeme při světle.

   Šero ještě víc zhoustlo, když mi halenku rozepnul úplně. Odhodila jsem ji na vedlejší židli, povstala, rozkočila se a posadila na jeho kolena. Sukně se mi samozřejmě vysoko vyhrnula a bílé podvazky spolu s bělostí punčoch vystoupily z temnoty. Držela jsem Tomáše za hlavu, tiskla jeho čelo do žlábku mezi svými ňadry a každým kouskem svého těla cítila, jak jeho ruce stoupají po mých stehnech nahoru.

   Tomášovy prsty konečně vklouzly pod úzký proužek látky. Přirazila jsem klínem na jeho prsty. Potěšilo mne, že se jeden z nich odvážil dál. Cítila jsem dráždění jako výzvu a nebránila se jí.

   Tomáš měl stále hlavu mezi mými ňadry, ale už jsem ji k sobě netiskla, protože jsem ruce spustila na řemen u jeho kalhot. Přišlo to na nás všechno tak nečekaně a rychle, že jsme se ani nesvlékali.

   To už byla v kuchyni téměř tma. Seděla jsem na Tomášovi, tlačila jej na opěradlo a cítila, jak hluboko do mě proniká. Když mým tělem projel první záblesk orgasmu, přitiskla jsem se k Tomášovi a se zavřenýma očima vychutnávala ten vzácný okamžik. Cítila jsem jeho horkost.

   Po takovém krásném vyvrcholení jsme chvíli odpočívali a povídali si o všem možném. Pak jsme vstali a šli jsme se vykoupat. Ovšem on byl ještě stále v ráži, tak do mne vstoupil, když jsem se opřela o vanu a vystrčila na něj zadek.

   To milování za plného světla už zdaleko nemělo ten romantický náboj, ale bylo už spíše drsným soubojem kdo s koho. Ale, když jsme dosáhli vyvrcholení, byli jsme stejně vítězi oba dva…