Výklad snů

  Přicházejí potichu a mnohdy si je nestačíme ani uvědomit. Sny, které se v noci promítají v naší hlavě jako film. Někdy si je uvědomujeme, jindy na ně zapomeneme. Jakou moc a sílu mají jejich výklady?

  Už kdysi dávno vznikaly Snáře, podle kterých se zjišťovala budoucnost. Lidé tak ukládaly v písemné formě všechny znaky a maličkosti, které se snů týkaly. Ani dnes nám není výklad snů cizí, vždyť se mnohdy vzbudíme propocení, nebo máme velmi silný „živý sen“, který se dokonce vyplní. Jak se v nich ale vyznat?

  U snů je důležité i to, v jakém prostředí jsme se ve snu nacházeli, jaké barvy jsme viděli, vidíme-li například dům, je potřeba si k výkladu zapamatovat, zda se jednalo o dům nový, rozbořený, strašidelný. Všechno má svoje opodstatnění. Zkušená věštkyně by měla ze snu poznat, zda nehrozí nebezpečí, nebo naopak něco hodně pozitivního, co může změnit život.

  Tzv. živé sny se hodně zdají maminkám, zvláště malých dětí. Podstatou je silné napojení, které má pouze matka a dítě. Ve snech přichází hodně i varování – může se vám zdát, že dítě padá například z okna. Chytrá maminka je po takovém snu ve střehu a svoje dítě si víc hlídá. Pokud si se sny nevíte rady, existuje spousty zkušených věštkyň, které vám poradí. Možná díky nim zachráníte něco, o co byste opravdu neradi přišli. Zkuste to a uvidíte.