Výklad snů


Vykládat sny není jednoduché, zvláště tehdy ne, pokud si nepamatujeme detaily. Výklad snů se používal už v daleké budoucnosti, kdy si lidé vykládali téměř na všechno. Výklad snů měl určit, kolik bude obilí, jaké bude počasí, zda bude dostatek jídla a podobně. Dnes slouží výklad snů hlavně k tomu, abychom věděli, co se může stát, co nás může potkat.
Samotný výklad snů stojí na detailech, které bychom si měli pamatovat. Někdy ale sníme tak hluboce, že si po probuzení pamatujeme jen detail toho, co se nám zdálo. Sny, které si můžeme zapamatovat i v detailech, se nám zdají většinou těsně před probuzením. Potom máme větší šanci, že výklad snů bude odpovídat opravdu tomu, co se nám zdálo.
Při výkladu snů se zaměřujeme nejen na lidi, které ve snu potkáme, ale také na to, v jaké jsou náladě. To samé platí o zvířatech a o nás samotných. Ve snu můžeme létat, těžce se pohybovat, ale také například vykrvácet. Ve většině případech nám sen ukazuje budoucnost, ale v některých případech se může stát, že bude poukazovat na naši minulost, která může mít i spojitost s naší karmou. V nějakém minulém životě jsme mohli opravdu vykrvácet (což byla, mimochodem, docela častá smrt), v hlouby vědomí máme tuto smrt uloženou, proto se nám ve snu zjevuje.