Učitelka

Erotická povídka

   V neděli odpoledne se jako zaměstnanec zotavovny loudám k výčepu na jedno orosené pivko k obědu. A právě když procházím okolo recepce, přihrnou se tam asi dvě desítky školáků, které přivezl autobus a na starosti je má mladičká, trochu baculatá učitelka. Pojednou se tam objeví další učitelka, odhadem tak čtyřicetiletá. Ovšem na rozdíl od té první je štíhlá jako proutek, ve vypasovaných riflích má hezkou prdýlku a zepředu nepřipomíná žehlící prkno. Ba naopak má dva krásné nepřehlédnuté pahorky.  Zkrátka je moc hezká a navíc energická, takže mžikem zjedná pořádek. Ale vždyť ona vypadá stejně jako moje učitelka češtiny a tělocviku na učilišti, jenomže ta měla blond vlasy, kdežto tahle je má černé jako havraní křídlo. Proto se jí trochu s rozpačitým úsměvem zeptám:

   ,,Nezlobte se, ale hodně mi připomínáte mojí bývalou třídní učitelku z Hradiště, kam jsem chodil na učiliště. Ale to už je skoro deset let.“

   ,,Jedenáct, Toníku. Já jsem tě poznala okamžitě,“ ukáže v úsměvu bezvadný chrup. ,,Kdepak jsi se tady vzal? Taky se rekreuješ?  To je ale náhoda, že jsme se po tolika letech potkali trovna tady,“ mluví a je vidět, že má z toho setkání s bývalým žákem radost.

   Kdeže já a rekreace! My tady i s manželkou pracujeme. Jenže představit vám ji nemůžu, ona je od včerejška v nemocnici. Ale nic vážného to není, jenom má trošku zvýšený tlak. A protože za necelé dva měsíce čekáme přírůstek do rodiny, tak si ji tam na pár dnů pro jistotu nechali,“ uvedu učitelku do obrazu. Za chvíli se mě zeptá:

   ,,Tondo, raději nám ukaž, kudy se dostaneme s tímhle stádečkem k chatkám, kde budeme trávit příštích čtrnáct dnů a nocí. Liduško, vezmi všechny klíče a vy ostatní pojďte za mnou a tímhle pánem, který nás tam zavede!“ Křikne velitelsky a celý houf drobotiny se vyhrne za námi.

   Je to jenom několik desítek kroků k řadě bungalovů, kde se dá s trochou skromnosti bydlet i v zimě. Proto na skeptickou poznámku své bývalé třídní, že tam děti zmrznou na rampouch, odpovím drzou poznámkou:

   ,,Ale vám se to, paní učitelko, stát nemůže. Za to, že jste mi nedala z češtiny na vysvědčení kouli, jsem ochotný každou noc vác zahřát vlastním tělem.“ A potom s napětím čekám, co odpoví. Vždyť při manželčině rizikovém těhotenství jsem neměl ženskou nejmíň dva měsíce.

   ,,Ty si nějak troufáš, Toníku. Ale nezapomeň, že tam budeme spát obě,“ řekne po chvilce přiškrceným hlasem. ,,Možná po večeři přijdu do restaurace na dvojku bílého.“

   Teprve těsně před osmou, když už mají rekreanti po večeři, sejdu dolů. Můj idol z mládí tam ještě není, ovšem než najdu volný stůl, dorazí.

   ,,To jsem rád, paní učitelko, že jste přišla!“ Řeknu po pravdě. Ale ona mě opraví:

   Jmenuju se Ivana, ale to ty přece dávno víš. Tak objednej víno a můžeme si připít na tykání,“ navrhne bez otálení a já kývnu na pingla, ať přinese celou láhev ryzlinku.

   Příjemně se s Ivankou rozpovídáme, dozvím se, že je rozvedená. Doliju jí další skleničku, a za chvíli máme v sobě dva litry. Tak zkusmo sáhnu rukou pod okraj ubrusu, kde nahmátnu její štíhlé stehno. Tentokrát už nemá rifle, nýbrž dlouhou sukni, ale s rozparkem, takže vzápětí už mám prsty tam, kde se nohy setkávají.

   ,,Ivanko, pojďme odsud! Třeba ke mně na ubytovnu, tam budeme mít klid a pohodlí,“ prohodím trochu opile a rozhicovaná kantorka se kupodivu nedá dvakrát pobízet.

   A tak ani ne po dvou hodinách už ležíme osprchovaní na čistě povlečené válendě. Ivana má pod zadečkem podložený polštář a spokojeně vrní. Zřejmě také držela dlouho sexuální půst.

   ,,Tondo, věříš mi, že jsem ještě nikdy nesouložila se svým žákem? Ačkoliv jsem po tom občas toužila, a to dokonce i po tobě,“ svěří se mi. ,,Já po dvou týdnech nakonec odjedu, tobě přijede manželka a život půjde dál,“ dodala smířeným hlasem.

   Škoda, že všechno hezké jednou skončí. Mě na přítulnou noc s paní učitelkou zůstala pouze krásná vzpomínka.