Protivný pes, protivný pán

U lidí je to většinou tak, že jedni jsou „pejskoví“ a druzí „kočičí“. Je škoda se ale vyhýbat jak pejskovi, tak kočce. Máte-li vhodné podmínky či vlastní dům, určitě nechte usídlit ve vašem domově oba tyto tvory.

Kočka je velkolepý energoinformační přístroj. Miluje všechno, co vylučuje negativní elektromagnetické vlny. Lednice, pračka, počítač – to všechno ji bude přitahovat. Čím vyšší je hladina vln, tím spokojeněji se bude kočka tvářit. Její energetický systém funguje dobře, pokud má možnost zachycovat negativní vlny. Člověk je na tom jinak – aby se zbavil neduhů, musí mít svůj energetický systém v pořádku a veškerou negativní energii musí dostat ven.

Když kočka instinktivně vytuší, že máte někde v těle místa nabitá zápornou energií, přiblíží se k nemocnému místu a začne ho dobíjet. Kočka bude ležet na bolavém místě tak dlouho, dokud z něj bude čerpat. Když odejde, nemusíte ale už být „vyléčeni“, kočka je jednoduše dostatečně nabitá a proto odejde. Kočku také nikdy násilím nepřesvědčujte, že se má stát vaším léčitelem. Buď prostě léčit chce, nebo se jí zrovna nechce…

Ne všechny kočky jsou ovšem léčitelky, jak by se po přečtení těchto řádků mohlo zdát. Je to stejné jako u lidí – prostě některá kočka vlohy má, jiná ne. Vždy se řiďme tím, že čím častěji kočka potřebuje nakrmit, tím méně toho prospí a tím aktivněji probíhají procesy energie. Jedineční nejsou jen lidé, ale právě i zvířata.