Nuda v posteli? Nikdy!

  Sex neboli milování má pozitivní účinek na mysl i tělo. Sex posiluje svalstvo, uvolňuje celé tělo, kdy hladina adrenalinu snižuje škodlivé psychické napětí.  Dále také prodlužuje věk, udržuje hezkou postavu, potlačuje špatnou náladu a starosti, ale také mírní bolest, kdy hormonální žlázy působí na smysly jako dávka morfia. A samozřejmě také slouží k tomu, aby lidstvo nevymřelo. Podle výzkumu se v průměru češi milují dvakrát týdně. Přijde vám to málo nebo naopak příliš?

 Rozhodně se sexu nevyhýbejte. Sex si zpříjemníte i různými masážemi s vonnými olejíčky, sexuálními hračkami, inspiraci také můžete čerpat z erotických filmů. Někdo má rád zpestření jako svazování, na trhu je množství oblečků, a to od latexových po školačku nebo policistku, záleží jen na každém z vás, komu a co přináší tu největší slast a rozkoš.

 Nesmíme zapomínat, že jedno z nejdůležitějších hesel v sexu je vnímavost druhého a komunikace mezi partnery, kdy nejlépe zjistíte, co je druhému příjemné nebo naopak. Partner vám do hlavy nevidí, takže pokud svoje přání nevyslovíte, nemusela by být nikdy vyslyšena. Někdy je také potřeba u některých jedinců trénovat potlačování stydlivosti, aby se mohlo milování prožít opravdu co nejintenzivněji. Na trhu je také mnoho erotických her, takže se nebojte experimentovat. Pokud svému partnerovi důvěřujete, můžete si užívat nádherných vrcholů.

 Na těchto hrátkách je kouzelná nejen rozkoš, ale i kreativita, tak proč jí nevyužít, když nám nabízí tolik možností. Je ale třeba připomenout, že s každou sexuální praktikou musejí souhlasit oba partneři. Jinak by totiž celé to krásné milování ztrácelo lidský přístup a smysl.