Novoroční milování

,,Teď hned bych se chtěl s tebou milovat a vošukat tě!“ To mi zašeptal Jaromír do ucha při tanci na přeplněném parketu v kulturním domě, kde se konala silvestrovská veselice.

   Jsme spolu dva roky a za tu dobu jsem si na jeho nápady už zvykla.

   ,,Ale jak to uděláme?“ Položila jsem otázku. Všude bylo plno rozjařených lidí. Někteří už moc nevnímali, co se kolem nich děje, ale přece jen v takovém davu jsme ještě nikdy nesouložili. ,,Zkusíme toaletu.“ Dostala jsem nápad.

   Nevyšlo to, neboť i v nich bylo dost živo. ,,Pojď ke stolu,“ řekla jsem mu a vedla ho na naše místo. Manžela jsem usadila na židli tak, aby na něj nebylo vidět zepředu, zatímco já jsem se posadila naopak tak, abych měla dobrý výhled a mohla v případě blížícího se nebezpečí rychle zareagovat. Pak jsem trochu stáhla ubrus, abych mu zakryla klín, vsunula pod něj ruku, rozepnula mu poklopec. Tvářila jsem se tak, jako bychom vedli s Jaromírem rozhovor, a pod ubrusem jsem mu ho proháněla, tak jak to má rád.

   Hudba zrovna dohrála a známí se vraceli k našemu stolu. Ničeho si nevšimli, takže z toho pohledu bylo vše v pořádku. Jenže nebylo v pořádku, že já jsem zůstala na suchu. No nic, musím to nějak vydržet, řekla jsem si. On mi to pak vynahradí, až budeme spolu sami.

   Během našeho manželství jsme si zatím nevěrní nebyli. Uvažovali jsme ale o tom, že bychom se domluvili s některými přáteli a vyzkoušeli to ve čtyřech. To nás oba dost láká.

   Zábava v sálech probíhala stále více bujaře. A když pak vyvrcholila půlnočním přípitkem, řekla jsem manželovi, že bychom to přeci jenom mohli vyzkoušet. Všimla jsem si totiž, že jeden pár zmizel během tance za oponou na jevišti, na němž hrála kapela. Tak jsme se tam vydali.

   Byl to opravdu zážitek. V malém prostoru za oponou se totiž nacházely nakonec páry tři. V různých polohách si to tam rozdávali nezávisle na sobě tři muži se třemi ženami a neohlíželi se na nic. Já jsem si vykasala sukni k pasu, stáhla si kalhotky, vyhlédla si místo, kde se nacházela jedna poloroztrhaná žíněnka, položila se na záda a stáhla manžela na sebe.

   Nebyl to grupensex v tom pravém slova smyslu, protože jsme si nevymněnili partnery, ale bylo velmi vzrušující se dívat při souloži na to, jak pár metrů se ukájí úplně cizí lidé.

   ,,Silvestrovská noc se nám nakonec pěkně vydařila,“ prohodil manžel a měl jako vždycky pravdu.