Co mě čeká v lásce

Chtěla bych vědět, co mě čeká v lásce. Tak začíná komunikaci s kartářkou nebo věštkyní mnoho žen. Co všechno se můžete dozvědět? Téměř všechno, pokud budete dobře naslouchat.

  Ano, otázka Co mě čeká v lásce je věčná, pakliže lásku nemáte, můžete se dozvědět, kdy do vašeho života vstoupí ten správný partner, kdy se vám otevírá období pro vztahy nebo naopak, kdy se na nějakou dobu zavírá. Každý má ve svém životě pro vztahy období otevřená a zavřená. Na to, co mě čeká v lásce, lze tedy zcela adekvátně odpovědět.

  Máte-li partnera a jen přemýšlíte, zda je to právě on, se kterým půjdete společně životem, i tady se na otázku „co mě čeká v lásce“ můžete bez obav zeptat. Vždy si zjistěte, kdy se váš partner narodil, nebo alespoň, kolik mu je v době, kdy se na něj ptáte, let. Lepší je ale přesné datum narození, protože pak se může kartářka či vědma lépe propojit.

  Někdy ale může pravda zabolet. Jako příklad uvedu, když jste hodně moc zamilovaná, ale kartářka vidí, že se k sobě absolutně nehodíte a dříve či později vám hrozí rozchod. Dovedete takovou pravdu unést? Nebo si jen řeknete, že kartářka si vymýšlí a zavoláte raději někomu, kdo vám bude pochlebovat? Je to na vás, ale věřte, že lepší než si „spálit prsty“ je dopředu vědět, co se všechno může stát a proč.