Andělské karty

  Andělské karty měla v ruce snad každá vědma. Dá se s nimi pracovat i tehdy, pokud si chcete výklad udělat jen pro sebe a nemáte mnoho zkušeností. Andělské karty většinou obsahují 44 obrázků a oproti jiným vykládacím kartám se jich nemusíte vůbec bát – tyto karty ukazují pouze pozitivní věci našeho života. Někdo se totiž bojí vykládacích karet právě proto, aby se mu neukázaly negace, kterých by se bál, nebo aby si je tímto nemohl nějak přivolat. V tomto směru jsou andělské karty naprosto bezpečné, proto je využívají k věštbám hlavně mladí lidé bez zkušeností, či starší osoby, které mají vnitřní strach a obavy z nemocí a nejistoty.

  S andělskými kartami máte možnost rozvíjet svoje vnitřní schopnosti a krůček po krůčku objevovat tajemství osudu. Pokud budete s kartami pracovat, měli byste být ve správném rozpoložení (říkejme mu třeba andělské) a při výkladu by vás neměl nikdo rušit. Je potřeba se na karty a obrázky plně soustředit a popustit trochu uzdu vlastní fantazii. I když nás každá karta navede k tomu, abychom zjistili, co nás vlastně čeká, s fantazií se ve výkladu dostaneme daleko dál. Tyto karty dovedou věštit jak minulost, tak přítomnost a budoucnost.

  Karty vybíráme podle toho, jak moc nám „sednou do ruky“, jak se nám obrázky líbí a zda jsme s nimi pozitivní. Pokud nad ně dáme dlaň a pocítíme příjemné teplo, pak jsou to ty správné karty, které nás mohou provázet životem.